Aktualności

Targi Budma 2018

Targi Budma 2018 już za nami. Dziękujemy za liczne przybycie!
Czytaj więcej

Blogerka o swoich doświadczeniach z drewnem Thermory

Joanna Pachla, prowadząca blog Wyrwane z kontekstu dzieli się swoimi doświadczeniami w użytkowaniu tarasu wykonanego z drewna Thermory w systemie QuickDeck.
Czytaj więcej

Targi Gardenia 2017

Targi Gardenia skupiają miłośników ogrodów i architektury ogrodniczej. Impreza targowa ma miejsce co roku w Poznaniu.
Czytaj więcej

Targi Budma 2016

Targi BUDMA to najbardziej rozpoznawalne targi branży budowlanej w Polsce. Komplex Market podczas edycji 2016 otrzymał szereg wyróżnień produktowych.
Czytaj więcej

Blogerka Joanna Pachla o swoich doświadczeniach z drewnem Thermory

Joanna Pachla, znana polska blogerka prowadząca bloga "Wyrwane z kontekstu" dzieli się swoimi doświadczeniami przy metamorfozie swojego tarasu z zastosowaniem desek tarasowych Thermory wykonanych z thermo jesionu amerykańskiego w szybkim i łatwym systemie montażu Thermory QuickDeck.
Czytaj więcej

Konferencja dla architektów Virtus, Katowice 2016

Firma Komplex Market brała udział w konferencji Virtus skupiającej architektów i projektantów przestrzeni zewnętrznej jak i i wnętrz. Przedstawiciel Komplex Market wygłaszał wykład na temat zastosowania drewna Thermory w przestrzeni publicznej.
Czytaj więcej

Nasze deski w programie Twój kawałek ogrodu

Twój kawałek ogrodu to produkcja Domo+ ukazująca metamorfozy balkonów i tarasów. W poniższym odcinku zaprezentowano deski tarasowe Thermory jesion amerykański w systemie balkonowym QuickDeck.
Czytaj więcej

Thermory sosna PacSystem w programie Twój kawałek ogrodu

W jednym z odcinków Twój kawałek ogrodu zaprezentowano szybki i prosty montaż desek Thermory wykonanych z thermo sosny skandynawskiej w systemie PacSystem. Zobacz jak łatwo je zamontować!
Czytaj więcej

Deska tarasowa thermo sosna Thermory w programie Twój kawałek ogrodu

W jednym z odcinków Twój kawałek ogrodu produkcji Domo+ zaprezentowano montaż deski tarasowej Thermory wykonanej z thermo sosny skandynawskiej
Czytaj więcej

Dom z ogrodem

Wszystko co warto wiedzieć o drewnianej elewacji budynku. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Umów spotkanie online