Potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas: 22 751 52 60
UWAGA Ze względu na trwające prace informatyczne podane ceny i dostępności mogą być nieprawidłowe. Przed zakupem prosimy o kontakt.

Aktualności

Targi Warsaw Home 2018

10.10.2018
Komplex Market na Targach Warsaw Home 2018.
Czytaj więcej

Szkolenie wykonawcze Komplex Market 2018

01.03.2018
Wszystkim uczestnikom zeszłotygodniowego szkolenia dziękujemy za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję że przekazane informacje pomogą w montażach w nadchodzącym sezonie!
Czytaj więcej

Targi Budma 2018

31.12.2018
Targi Budma 2018 już za nami. Dziękujemy za liczne przybycie!
Czytaj więcej

Blogerka o swoich doświadczeniach z drewnem Thermory

Joanna Pachla, prowadząca blog Wyrwane z kontekstu dzieli się swoimi doświadczeniami w użytkowaniu tarasu wykonanego z drewna Thermory w systemie QuickDeck.
Czytaj więcej

Targi Gardenia 2017

Targi Gardenia skupiają miłośników ogrodów i architektury ogrodniczej. Impreza targowa ma miejsce co roku w Poznaniu.
Czytaj więcej

Targi Budma 2016

Targi BUDMA to najbardziej rozpoznawalne targi branży budowlanej w Polsce. Komplex Market podczas edycji 2016 otrzymał szereg wyróżnień produktowych.
Czytaj więcej

Blogerka Joanna Pachla o swoich doświadczeniach z drewnem Thermory

Joanna Pachla, znana polska blogerka prowadząca bloga "Wyrwane z kontekstu" dzieli się swoimi doświadczeniami przy metamorfozie swojego tarasu z zastosowaniem desek tarasowych Thermory wykonanych z thermo jesionu amerykańskiego w szybkim i łatwym systemie montażu Thermory QuickDeck.
Czytaj więcej

Konferencja dla architektów Virtus, Katowice 2016

Firma Komplex Market brała udział w konferencji Virtus skupiającej architektów i projektantów przestrzeni zewnętrznej jak i i wnętrz. Przedstawiciel Komplex Market wygłaszał wykład na temat zastosowania drewna Thermory w przestrzeni publicznej.
Czytaj więcej

Szkolenie wykonawcze 2013

Szkolenie dla wykonawców i sklepów partnerskich zarówno z asortymentu i nowości produktowych jak rozwiązań montażowych w praktyce.
Czytaj więcej

Nasze deski w programie Twój kawałek ogrodu

Twój kawałek ogrodu to produkcja Domo+ ukazująca metamorfozy balkonów i tarasów. W poniższym odcinku zaprezentowano deski tarasowe Thermory jesion amerykański w systemie balkonowym QuickDeck.
Czytaj więcej