OFERTA HURTOWA

Komplex Market specjalizuje się we współpracy z firmami handlowymi i wykonawczymi. Od lat zaopatruje sklepy specjalistyczne, firmy budowlane, ekipy monterskie, jak i inwestycje budowlane - komercyjne i prywatne na terenie całego kraju. Jako bezpośredni importer gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność oferowanych produktów. Dobrze zaopatrzony magazyn centralny zlokalizowany w Łomiankach pod Warszawą pozwala na utrzymanie ciągłości dostaw.

Komplex Market sprawnie dostarcza towar w każde miejsce zarówno w kraju jak i za granicą dzięki czemu nie musisz się obawiać o składowanie materiałów. Bezpośrednia współpraca z fabrykami jest gwarantem najniższych cen przy jednoczesnej wysokiej jakości produktów. Dla firm współpracujących oferujemy ceny specjalne. Komplex Market to także zespół profesjonalistów i specjalistów posiadających rozległą wiedzę na temat oferowanych produktów, którzy zawsze służą radą i pomocą.

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z nami, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Twojej firmy indywidualne warunki współpracy.

POTRZEBUJESZ POMOCY? CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA,
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Wyślij szybkie zapytanie