DREWNO KLEJONE WARSTWOWO BSH

mydeck logo Drewno klejone BSH to znakomite rozwiązanie w każdym miejscu, w którym potrzebna jest wyjątkowa nośność oraz estetyczne wykonanie. Jest to drewno klejone warstwowo, które może stać się znakomitą alternatywą dla konstrukcji betonowych lub stalowych.

Drewno klejone BSH zostało wykonane z drewna świerkowego, do klejenia zastosowano specjalne ekologiczne kleje i żywice melaminowe w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo jest klejone po długości na mikrowczepy. Lamele mają 40 mm długości, odpowiadają klasom wytrzymałości GL24 lub GL28.

Do produkcji zastosowano lamele o wilgotności maksymalnej 12%. Dzięki temu drewno nie kurczy się, w większości przypadków nie wymaga również impregnacji chemicznej. Przygotowano dwie klasy wizualne. NSI ma zastosowanie do elementów niewidocznych, natomiast SI to gwarancja wysokiej jakości estetycznej idealnej w miejscach, w których elementy konstrukcyjne będą odsłonięte.

DREWNO KLEJONE WARSTWOWO BSH

mydeck1.jpg Drewno klejone BSH to znakomite rozwiązanie w każdym miejscu, w którym potrzebna jest wyjątkowa nośność oraz estetyczne wykonanie. Jest to drewno klejone warstwowo, które może stać się znakomitą alternatywą dla konstrukcji betonowych lub stalowych.

Drewno klejone BSH zostało wykonane z drewna świerkowego, do klejenia zastosowano specjalne ekologiczne kleje i żywice melaminowe w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo jest klejone po długości na mikrowczepy. Lamele mają 40 mm

Zobacz w sklepie


POTRZEBUJESZ POMOCY? CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA,
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Wyślij szybkie zapytanie


Kontakt

22 751 52 60
GODZINY OTWARCIA
PON.- PT. 8.00 - 17.00
SOB. 9.00 – 13.00
KOMPLEX MARKET
NIP: 1181948498
REGON: 142418212
Kolejowa 299
05092
Łomianki / k. Warszawy

Sklep stacjonarny i magazyn główny