DOSTAWA

dostawa.jpg

Dostawa towaru jest uzależniona od wagi i od gabarytów danego zamówienia.
Przesyłki standardowe o wadze do 30 kg są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX (nie dotyczy drewna, kompozytu).

DOSTAWA
WAGAPRZELEWPOBRANIE
0-30 kg1820


Przesyłki wielkogabarytowe
(drewno, kompozyt i inne) wysyłamy za pośrednictwem spedycji zewnętrznej. Koszt przesyłek wielkogabarytowych i dłużycowych wyceniany jest indywidualnie w zależności od wymiarów i miejsca dostawy.Wszystkie przesyłki kurierskie zawierają usługę UBEZPIECZENIE.


W razie pytań prosimy o kontakt biuro@komplexmarket.pl

Czas dostawy

Czas realizacji (wysłania) zamówienia w przypadku płatności przelewem jak i płatności za pobraniem wynosi zazwyczaj 24h (dotyczy produktów dostępnych kwalifikujących się jako przesyłki standardowe). Przez czas realizacji w przypadku płatności przelewem rozumie się czas, który upływa od momentu zaksięgowania wpłaty do momentu wysłania przesyłki.

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera FEDEX: 1 dzień roboczy.

Kurier dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Nie ma możliwości wyboru godziny dostawy, dlatego też prosimy o podawanie takiego adresu dostawy, pod którym będziecie Państwo dostępni w godzinach od 8.00 do 18.00.

Kliknij tutaj aby zamknąć

Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.