Potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń do nas: 22 751 52 60
Pracujemy normalnie, zapraszamy.

Gont Thermory z Thermo Jesionu Amerykańskiego

gont drewniany

Gont drewniany wykonany z Thermory thermo jesionu stanowi modny materiał do wykończenia dachów oraz ścian we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Jesion Thermory charakteryzuje się 1 klasą trwałości oferując większą stabilność wymiarową w porównaniu z drewnem niemodyfikowanym co jest niezwykle istotne w szczególności przy produktach takich jak gont.

Gont drewniany coraz częściej gości w nowoczesnej architekturze jako element dekoracyjny. Thermory oferuje gont z thermo jesionu w wersji tradycyjnych deszczułek o różnych szerokościach oraz w systemie szybkiego montażu PacSystem. Dzięki temu rozwiązaniu montaż jest niezwykle łatwy i szybki.

Grubość: 31 mm
Szerokość: 350 mm
Materiał: Thermory Thermo Jesion
Gont wykonany z Thermory thermo jesionu dzięki intensywnej teksturze i wyeksponowanym dowiedz się więcej
Wybierz wariant:
Grubość: 4-10 mm
Szerokość: 90-150 mm
Materiał: Thermory Thermo Jesion
Gont wykonany z Thermory thermo jesionu dzięki intensywnej teksturze i wyeksponowanym dowiedz się więcej
Wybierz wariant:

Co to jest thermory thermo drewno?

Drewno Thermory to światowej klasy profile drewniane poddane specjalnej modyfikacji termicznej. Marka Thermory jest liderem wśród producentów thermo drewna na świecie. Profile Thermory są obecne w 48 krajach na całym świecie.
Czytaj więcej

Dlaczego drewno szarzeje?

Naturalną cechą drewna jest patynowanie. Drewno pod wpływem promieni UV zmienia swój naturalny kolor na szarawy i jest to nieuniknione przy żadnym gatunku drewna. Nie jest to wada drewna lecz jego nieodłączna cecha następująca w zależności od gatunku i drewna i warunków atmosferycznych w okresie od kilku miesięcy do roku.
Czytaj więcej