Otwarcie nowoczesnego centrum dystrybucyjnego i showroomu Komplex Market

08.01.2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zmianie siedziby firmy Komplex Market.
Już od 8 stycznia 2022r. (sobota) serdecznie zapraszamy do naszego nowego biura i showroomu mieszczącego się zaledwie 2 km od wcześniejszej lokalizacji.

Nareszcie zarówno biuro, showroom jak i centrum dystrybucyjne znajduje się w jednym miejscu.

Nowy showroom to ponad 350m2 powierzchni wystawienniczej gdzie już wkrótce zaprezentujemy cały wachlarz naszych produktów: deski tarasowe, elewacyjne, profile saunowe, drewno konstrukcyjne, gotowe systemy tarasowe oraz elewacyjne. Jesteśmy pewni, że spójna lokalizacja usprawni proces zakupowy, a szeroka ekspozycja ułatwi Państwu i Państwa klientom wybór najodpowiedniejszego materiału.

Jesteśmy szczęśliwi, że już teraz możemy przyjmować Państwa w komfortowych warunkach.

Masz pytania?
* - pola wymagane
Inne z kategorii

Targi Warsaw Home & Build 2023

W dniach 7 – 10 listopada 2023 uczestniczyliśmy w targach Warsaw Home Build gdzie zaprezentowaliśmy ogromną dawką nowości produktowych i inspiracji.
Czytaj więcej

Artykuł w Muratorze 3 / 2023 Budowa tarasu z desek Thermory

Zapraszamy do zakupu czasopisma Murator wyd. 3/2023 gdzie można przeczytać artykuł Tomasza Szostaka o budowie tarasu z desek Thermory.
Czytaj więcej

Architect@Work Warsaw 15 - 16 Listopada 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować o udziale naszej firmy KOMPLEX MARKET w EKSKLUZYWNYM WYDARZENIU BRANŻOWYM DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ ARCHITECT@WORK WARSAW 2022 z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz.
Czytaj więcej
Umów spotkanie online